نسخه آزمایشی

نمایشگاه بین المللی خدمات چین با حضور ایران برگزار می شود

ادمین ۱۵ تیر ۱۳۹۹ نمایشگاه خارجی
اشتراک گذاری :

اقتصاد و بازار

مقامات چین اعلام کردند نمایشگاه بین المللی خدمات ۲۰۲۰ چین دهه اول سپتامبر امسال /اواسط شهریور/ با حضور کشورهای مختلف از جمله ایران در پکن برگزار می‌شود.

«یان لی گانگ» رئیس اداره بازرگانی شهر پکن در نشست خبری با تشریح فعالیت های مقدماتی برای برگزاری این نمایشگاه گفت: چنانچه همه‌گیری کرونا به صورت موثری در جهان کنترل شود نمایشگاه به صورت «حضوری»  برگزار می‌شود.

در صورتی هم که ویروس کرونا به صورت موثری در جهان کنترل نشود این نمایشگاه به دو صورت «مجازی و حضوری»  برگزار می شود که در این روش غرفه داران چینی و خارجی اهل کشورهای کم خطرتر شیوع بیماری، می‌توانند به صورت حضوری در نمایشگاه شرکت کنند و برای مهمانان خارجی کشورهایی که قادر به حضور در نمایشگاه نیستند هم نمایشگاه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

در صورت عدم کنترل موثر بیماری در داخل و خارج از چین نیز مطابق با الزامات ملی پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر، نمایشگاه تنها به صورت آنلاین برگزار می شود.

موضوع اصلی نمایشگاه بین‌المللی تجارت خدمات چین در سال ۲۰۲۰ «خدمات جهانی، به اشتراک گذاری و منافع متقابل»  است که شامل ۷ برنامه عمده از جمله رویدادهای مهم، نشست سران، کنفرانس های صنعت و نشست انجمن‌ها است.

به گفته این مقام چینی در حال حاضر ۳۰ سازمان بین المللی، سفارتخانه های خارجی در چین، انجمن ها و موسسات تجاری خارجی تمایل خود را برای حضور در این نمایشگاه ابراز کرده و بسیاری از موسسات نامدار بین المللی نیز قصد شرکت در نمایشگاه را دارند./ایرنا

پست های مرتبط

نظرات