نسخه آزمایشی

نمایشگاه‌ خودرو پیرانشهر به خارج از شهر منتقل می شود

ادمین ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ نمایشگاه داخلی
اشتراک گذاری :

اقتصاد و بازار

فرماندار پیرانشهر گفت: به منظور کاهش بار ترافیکی و ایجاد فضایی استاندارد، نمایشگاه خودرو داخل شهر به خارج از محدوده شهری منتقل می‌شود.

سیدعلی ترابی افزود: نمایشگاه خودروی داخل شهر به خاطر نبود فضای کافی موجب سد معبر شهروندان می شود که همین امر موجب  نارضایتی شهروندان شده است.

سال گذشته با حضور استاندار و مقامات استانی به منظور ساماندهی نمایشگاه های خودرویی پیرانشهر، مجتمع نمایشگاه خودرویی پیرانشهر با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی که در خارج از شهر قرار دارد، افتتاح شد که به دلیل وجود برخی مشکلات و کمبودها مورد استقبال نمایشگاه داران قرار نگرفت.

امسال با رفع کمبودها و ایجاد زیرساخت‌های لازم شرایط برای حضور نمایشگاه داران مهیا شده و تا پایان خردادماه تمامی نمایشگاه داران باید به این مجتمع نقل مکان کنند.

انور سعیدی شهردار پیرانشهر نیز در این باره گفت: ساخت این نمایشگاه از سال ۱۳۹۵ با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در زمینی به مساحت بیش از ۱۱ هزار مترمربع  آغاز و اکنون با تجهیز آن شرایط برای حضور نمایشگاه داران مهیا شده است

برای تسهیل فعالیت نمایشگاه‌داران در این مکان مراکز پلیس + ۱۰ و دفترخانه اسناد رسمی، تعویض روغن، شست و شوی خودرو و رستوران و نمازخانه تعبیه شده است./ایرنا

پست های مرتبط

نظرات