نسخه آزمایشی

اکسپوی امارات به مهر ۱۴۰۰ موکول شد

ادمین ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ نمایشگاه خارجی
اشتراک گذاری :

اقتصاد و بازار

رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات از تغییر زمان برگزاری اکسپوی امارات به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: تاریخ اجرای اکسپوی دوبی به نهم مهر ۱۴۰۰ تا ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ موکول شد.

به گزارش اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات، «فرشید فرزانگان» از تصمیم‌گیری جدید شورای راهبردی اکسپوی دوبی برای تعیین زمان برگزاری این رویداد بزرگ بین‌المللی به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: بر اساس نظر اعضای مجمع عمومی اتحادیه جهانی نمایشگاهها (BIE) تاریخ اجرای اکسپوی دوبی به ۱ اکتبر ۲۰۲۱ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۲ (۹ مهر ۱۴۰۰ لغایت ۱۱ فروردین ۱۴۰۱) موکول شد.

تعویق در برگزاری اکسپوی به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا و تدابیر جامعه جهانی برای مقابله با این پدیده صورت گرفته و فرصتی بی‌نظیر را در اختیار جمهوری اسلامی ایران قرار می‌دهد تا بتوان همسو با تعویق این تصمیم، زمینه را برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر و کیفی‌تر پاویون جمهوری اسلامی ایران در این رویداد بزرگ جهانی فراهم کرد.

رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات خاطرنشان کرد: شورای راهبردی اکسپوی دوبی، در ۱۱ فروردین ۹۹ پیشنهاد تعویق یکساله اکسپو را به اتحادیه جهانی نمایشگاهها ارسال کرده و این پیشنهاد در ۳ اردیبهشت ۹۹ به تصویب کمیته اجرایی این اتحادیه رسیده است.

به گفته فرزانگان، بر اساس رای‌گیری مجازی صورت گرفته و نظر موافق اعضای اتحادیه جهانی نمایشگاهها، تغییر در زمان برگزاری این رویداد مورد توافق واقع شده است.

شرکتهای موفق و برندهای ایرانی می توانند با عضویت در اتاق مشترک بازرگانی ایران و امارات از آخرین اخبار مرتبط با اکسپوی دوبی و نحوه حضور و مشارکت در این رویداد جهانی آگاهی یابند./ایرنا

پست های مرتبط

نظرات