نسخه آزمایشی

نمایشگاه گردشگری «فیتور» با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی افتتاح می شود

ادمین ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ نمایشگاه خارجی
اشتراک گذاری :

اقتصاد و بازار

نمایشگاه فیتور مادرید به عنوان یکی از نمایشگاه های اصلی و مهم صنعت گردشگری جهان با حضور 165 کشور جهان برگزار می شود.

سی ونهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری اسپانیا «فیتور» از روز چهارشنبه سوم بهمن ماه با حضور علی‌ اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران برگزار خواهد شد.

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در مدت حضور خود در اسپانیا با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، وزیر صنعت، تجارت و گردشگری اسپانیا، رئیس شورای میراث ملی اسپانیا و رئیس موزه باستان شناسی آلیکانته (ایالت والنسیا) دیدار و گفتگو خواهد کرد. 

علاوه بر این، او در همایشی که با حضور کارآفرینان و تورگردانان فعال ایرانی و‌ اسپانیایی در حوزه گردشگری برگزار خواهد شد نیز حضور پیدا کرده و‌ به سخنرانی خواهد پرداخت.

نمایشگاه فیتور مادرید که تا 7 بهمن (27 ژانویه) دایر خواهد بود، به عنوان یکی از نمایشگاه های اصلی و مهم صنعت گردشگری جهان در مساحتی به وسعت 67 هزار و 500 مترمربع که نسبت به سال گذشته 2.5 درصد افزایش یافته و با حضور 10 هزار و 485 شرکت از 165 کشور جهان برگزار می شود. 

ایران از جمله شرکت کنندگان در این نمایشگاه است که امسال 31 تور اوپراتور ، بخشی از ظرفیت ها، امکانات و جاذبه های گردشگری و هنری کشور را به نمایش خواهند گذاشت.

ارائه پوستر، راهنما و نرم افزارهای چندرسانه ای حاوی اطلاعات گردشگری و جاذبه های تاریخی، طبیعی و دیدنی ایران و معرفی صنایع دستی از جمله برنامه های غرفه ایران در نمایشگاه فیتور خواهد بود

پست های مرتبط

نظرات